HAMAR

Transport

Hamar sp. z o.o. to przedsiębiorstwo, którego misją jest dostarczyć zlecony ładunek w ustalonym czasie, profesjonalnie i ekonomicznie. Firma powstała z myślą, by wyprodukowane przez Spółkę Jawną Hamar A.M. Benedykcińscy produkty dostarczyć klientowi jak najszybciej i bez udziału pośredników.

Od kilku lat świadczymy także zlecone nam usługi transportowe. Europa nie ma dla nas granic! Nasze samochody jeżdżą po drogach m.in. Niemiec, Holandii, Francji, Hiszpanii, Szwecji, Anglii oraz Włoch.

Jesteśmy otwarci na współpracę z innymi firmami spedycyjnymi oraz polskimi importerami. Oferujemy przewóz ładunków eksportowych do krajów Europy.

W chwili obecnej park transportowy stanowi osiem ciężarówek z naczepami o ładownosci 24 ton. Spełniaja one surowe wymogi Unii Europejskiej pod względem bezpieczeństwa i emisji zanieczyszczeń. Posiadają atest ADR.

Transport to nie tylko samochody, ale i kierowcy. Nasi spedytorzy to młodzi, doświadczeni ludzie, znający języki obce. Ciągła łączność z nimi za pośrednictwem telefonii komórkowej - to pewność szybkiej reakcji w każdym miejscu i czasie.

Hamar to firma, która nieustannie się rozwija, planujemy dalsze inwestycje - nowoczesne przedsiębiorstwo musi iść z postępem! W kontaktach z kontrahentami kładziemy szczególny nacisk na satysfakcjonującą obie strony współpracę i dialog.

Tak zorganizowany system logistyczny łączący, doświadczenie i nowoczesne standardy zapewnia bezpieczeństwo i komfort naszych klientów!

Kategoria: